Güvenlik

GÜVENLİK & GİZLİLİKTEMEL GİZLİLİK PRENSİBİMİZ
Bize vermiş olduğunuz her türlü bilgi tarafımızca sır olarak kabul edilip kesinlikle üçüncü şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

Sipariş esnasında bize vermiş olduğunuz adınız, adresiniz, kredi kartı numaranız, E-Mail adresiniz, telefon numaranız ve alıcının adres, telefon bilgileri, çiçekle iletmiş olduğunuz mesajınız bizim açımızdan gizli bilgi olarak kabul edilip aramızdaki gizlilik anlaşması ile koruma altındadır.

Sipariş detay bilgileri Internet üzerinde -kesinlikle- bir dosya üzerinde saklanmamaktadır.

SİZİN İÇİN ALDIĞIMIZ GÜVENLİK ÖNLEMLERİ

Site-Ziyaretçi Haberleşme Güvenliği
Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 bit SSL standartında gerçekleşmektedir. Sözkonusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan bir niteliktedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.

Site-Banka Haberleşme Güvenliği
Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, banka'nın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Sözkonusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak sitemizde kullanılmaktadır.

Site içi Veri Güvenliği
Sitemiz veritabanında kredi kartı bilgileri bulundurulmamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilememektedir.
Sözü geçen güvenlik önlemlerinin bir bölümünün banka POS sistemi ile ilgisi bulunmamaktadır, önlemlerin bir bölümünün mağaza sahibi tarafından alınması gerekmektedir ve tarafımızda gerekli önlemler, e-ticaret sistemimizin tasarımında maksimum düzeyde alınmıştır.

Yukarı
Mağaza görüntüleme modundadır
Sitenin tam sürümünü görüntüle
E-Ticaret Sitesi